wtorek, 28 czerwca 2016

Book Haul #7

Hejka hej :).

Dzisiaj mam dla Was obiecany book haul, jak widać po tytule :). Od razu na wstępie powiem, że zapomniałam zrobić zdjęcie jeszcze trzem książkom, a mianowicie są to książki z cyklu Mara Dyer autorstwa Michelle Hodkin, czyli Przemiana i Zemsta oraz Dziewczynka w czerwonym płaszczyku Romy Ligockiej. Dwie pierwsze kupiłam na wyprzedaży w Empiku, ponieważ byłam zachwycona pierwszą częścią, co pewnie widać po mojej recenzji, natomiast ostatnią dostałam od mojej siostry na Boże Narodzenie ^^. 

No ale przejdźmy do reszty nowych książek na mojej półce ;).


Jestem fanką Disney'a, więc było wiadomo, że kolejną część książki opartej na jednym z moich ulubionych filmów zdobędę najszybciej jak się da - Powrót na Wyspę Potępionych autorstwa Melissy de la Cruzjuż czytam i wciąga mnie coraz bardziej ^^.


Dusza cesarza to moje pierwsze spotkanie z twórczością Brandona Sandersona. Zdradzę, że niedawno przeczytałam i chylę czoła przed tym autorem, zachwycił mnie i zaskoczył, ale więcej o tej książce opowiem w recenzji :).


Wszechświat kontra Alex Woods Gavina Extence'a to podobno jedna z najlepszych powieści, jaką można przeczytać. Już niedługo będę miała okazję się o tym przekonać, ponieważ książka była jedną z tych, które dostałam na zakończenie roku.


Wyścig Jenny Martin to druga książka, którą dostałam na zakończenie. Uwielbiam gry wyścigowe, wyścigi i szybkie samochody, dlatego uważam, że ta pozycja na pewno przypadnie mi do gustu ;).


Tę książkę - Bazar złych snów autorstwa Stephena Kinga - dostałam z kolei od mojej mamy. Uwielbiam Kinga i nie mogę się doczekać, kiedy zabiorę się za jej przeczytanie, szczególnie że książka miała miano najlepszej pozycji z gatunku horroru w 2015 roku.


Na koniec dwa klasyki w pięknych wydaniach. Na pierwszy ogień Alicja w Krainie Czarów Lewisa Carrolla. Już ją przeczytałam i jestem zachwycona. Pozwoliła mi powrócić do dzieciństwa choć na chwilę, ale o tym więcej w recenzji.


Ostatnia książka to Trzej muszkieterowie na podstawie powieści Alexandra Dumasa. Śliczne wydanie i przystępna forma tekstu sprawiają, że jak najszybciej chcę się zabrać za tę książkę i zagłębić się w tamten świat.

I to już wszystkie książki w tym book haulu. Mam nadzieję, że się Wam podobają i ktoś ma podobny gust czytelniczy jak ja :). A jakie nowe książki trafiły ostatnio na Waszą półkę? :)

A tymczasem nie dajcie się i do zobaczenia już niedługo ^^.

Luriko

3 komentarze: