wtorek, 26 stycznia 2016

Poniedziałek bardzo randomowy


Hejka hej ^^.

Poniedziałek jest właściwie we wtorek, ale tym razem mam naprawdę dobre wytłumaczenie. Otóż, mimo że mam jeszcze tydzień ferii, postanowiłam się trochę udzielić w szkole i razem z przedsiębiorstwem szkolnym postanowiliśmy wyremontować świetlicę szkolną. I tak, wczoraj zaczynaliśmy od 10, a do domu wróciłam po 22, więc już nic mi się nie chciało. Uwierzcie mi, po takim remoncie nogi strasznie bolą :).

Dzisiaj taki trochę randomowy poniedziałek, ponieważ nie mam na niego pomysłu ^^. I dlatego chciałam prosić Was o pomoc - co chcecie zobaczyć w poniedziałki? Może macie pomysł na coś nowego? Może chcielibyście jakieś DIY? Bo takowe też chodzą mi po głowie :). A może macie jakieś swoje pomysły? Chętnie ich posłucham ^^.

Zastanawiałyśmy się także nad zmianą wyglądu naszego bloga. Co o tym myślicie? Podoba Wam się obecny wygląd czy może jest już za stary i przydałoby się go zmienić? A wygląd i forma recenzji? Zaczął się nam nowy rok, a to czas na zmiany :). 

A może chcielibyście następny konkurs? :D.

Naprawdę, podzielcie się z nami swoimi pomysłami i uwagami. Każda krytyka mile widziana, dzięki temu staniemy się lepsze w tym, co robimy ^^.

A tymczasem nie dajcie się i do zobaczenia już niedługo :).

Luriko

3 komentarze:

 1. Na samą myśl o poniedziałku mnie skręca :/ nienawidzę tego dnia. Mnie wygląd strony bardzo się podoba :)

  Pozdrawiam i zapraszam do siebie na nowe recenzje książek i filmów oraz konkurs!
  http://strefatrelaksu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Rzeczywiście nowy rok to pora na zmiany, sama ostatnio takich dokonałam na swoim blogu. Niespełna dwa tygodnie temu obchodził on swoją pierwszą rocznicę i była to świetna okazja, by coś zmienić :)
  Czy ja słyszałam (czytałam) "konkurs"? :D U mnie również jeden trwa - do wygrania "wymarzona książka" ^^
  Bądź tu teraz

  OdpowiedzUsuń
 3. Naprawdę nie ma co zmieniać :) jest idealnie :)ja chętnie bym poczytała i pooglądała jakieś DIY :) Pozdrawiam !
  www.oczytane.blog.pl

  OdpowiedzUsuń