wtorek, 28 lipca 2015

Zeszyt z cytatami #3


Hejka hej ^^.

Przyszedł czas na kolejną dawkę "Zeszytu z cytatami" :). Jako że nie chcemy zalewać Was kilkoma postami dziennie (chyba nikt nie ma tyle czasu, żeby to przeczytać :D), więc postanowiłyśmy dodawać maksymalnie jeden post dziennie. Chciałam wstawić go już wczoraj, jednak poniedziałki to czas na inną moją serię - jeśli jeszcze nie widzieliście najświeższego odcinka, to zapraszam Was tutaj. Jak pewnie domyślacie się już, jest to porcja cytatów od naszej kochanej Tessy, która ostatnimi czasy skończyła czytać serię "Percy Jackson i bogowie olimpijscy" (zazdroszczę jej, ja jestem dopiero po drugiej części i ciągle coś mi przeszkadza ^^). Ostatni tom serii autorstwa Ricka Riordana nosi tytuł "Ostatni Olimpijczyk" i to właśnie z tej książki mamy garść cytatów, którymi chcemy się z Wami podzielić ^^. A, i jeśli nie mieliście jeszcze okazji zapoznać się z recenzją tej książki, to odsyłam Was tutaj. Tak więc, bez zbędnego przedłużania zapraszam Was do zapoznania się z tymi fragmentami.
I co o tym sądzicie? :) Przypominam po raz enty, że są one wyboru Tessy, więc to jej należy za nie podziękować (i razem: DZIĘ-KU-JE-MY :D), ja tylko robię za siłę roboczą do przelewania na papier ^^. 

Na dzisiaj to już wszystko, mam nadzieję, że pogoda się u Was poprawia i że świetnie spędzacie swój wolny czas. Koniecznie dajcie znać, co sądzicie o tych cytatach w komentarzach ^^.

Nie dajcie się i do zobaczenia już niedługo :).

Luriko 

1 komentarz:

  1. Bardzo mi się podoba ten pomysł, aż żałuję, że sama takiego nie mam :)

    OdpowiedzUsuń